wyszukiwanie zaawansowane
1 » Zasady wysyłki2

Zasady wysyłki


Zasady wysyłki towaru
1. Towar wysyłamy w kopercie powietrznej za pośrednictwem Poczty Polskiej listem POLECONYM-PRIORYTETOWYM lub Kurierem DPD.

2. Każda przesyłka posiada swój numer nadania dzięki któremu będzie można śledzić jej drogę.

3. Koszt wysyłki Poczta Polską o wadze do 350 g to 9.00 zł. a ponad 350 g do 500 g to koszt 18.00 zł. Koszt wysyłki kurierem DPD to 12 zł.

4. W ciągu 2-7 dni roboczych przesyłka powinna zostać dostarczona pod wskazany adres.

5. Godziny doręczania przesyłek przez pocztę polską 8.00 - 20.00, brak możliwości wyboru godziny i zastrzeżenia odbioru przesyłki przez konkretną osobę.

6. W przypadku braku obecności domownika, jest zostawiane awizo i zamówioną przesyłkę można odebrać na poczcie w ciągu 14 dni roboczych. Do jej odbioru wystarczy awizo lub dowód osobisty.

7. Jeżeli przesyłka nie dotrze i nie ma awizo w ciągu 7 dni, prosimy o kontakt z Urzędem Pocztowym, czasami zdarza się, że awizo zaginie.

8. Prosimy o kontakt, jeżeli w ciągu 14 dni roboczych od dnia nadania w Urzędzie Pocztowym nie ma dla Państwa przesyłki.

9. W przypadku zaginięcia przesyłki kupujący jest zobowiązany do zaczekania aż Poczta polska wyjaśni oficjalnym pismem że przesyłka się zagubiła i że zwraca poniesione przez nadawce z tego powodu koszta.

10. Regulamim wysyłek znajduję się na stronie Poczty Polskiej.

Przewidywane terminy realizacji usługi nie stanowią gwarantowanych terminów doręczenia.
Szanowni Państwo, nie mamy wpływu na to jak pracuje Poczta Polska... proszę nas za to nie oceniać =)

Przejdź do strony głównej